AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN’ IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN’ IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI


Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenimizin devamına vesiledir. Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça arttığını, üzüntüler ve acıların ise paylaşıldıkça azaldığını unutmamalıyız. Bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamalı, küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeliyiz.

Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu hatırlayacak, onların yanında olacak isek, aynı şekilde eşsiz fedakârlıklarını daima hissettiğimiz aziz şehitlerimizin ailelerini, çocuklarını ve kahraman gazilerimizi hatırlayarak, onların yanında olmalıyız.

          Bu vesileyle, Kurban Bayramımızın, milletimize, İslam dünyasına, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyor, bizleri sevdiklerimizle beraber sağlık ve afiyet içerisinde bir bayrama daha kavuşturduğu için Rabbime hamd ediyorum. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.                                                                                                                     Ali Taylan ÖZTAYLAN
                                                                                                              AK Parti Balıkesir Milletvekili